Průvodní dopis k Maintenance 2022

Uteklo to. Konec roku zase buší na dveře. A s ním i tradiční prodloužení Maintenance, díky kterému máte pravidelné legislativní aktualizace i přístup k technické podpoře Varia

Co je potřeba udělat? Pro prodloužení Maintenance na rok 2022 stačí uhradit zálohovou fakturu, kterou posíláme v příloze.  

Zálohovou fakturu doporučujeme uhradit do 15. 12. 2021, kdy vychází první důležitá aktualizace, která Vaše Vario připraví na lednové mzdy a účetnictví.  Pokud to stihnete, pak jako bonus dostanete slevu 500 Kč na všechna školení a webináře, které proběhnou do 31. 3. 2022.  

Budete-li mít otázky, doporučujeme navštívit web a často kladené dotazy. Alternativně pak můžete kontaktovat náš tým na e-mailové adrese info@vario.cz.  

A ještě jedna důležitá informace. V tomto roce jsme zautomatizovali systém pro evidenci a výpočet Maintenance. V této souvislosti upozorňujeme na platný ceník, kterým se Maintenance řídí. Zmíněný ceník najdete po přihlášení v uživatelské sekci webu. 

Vario online a Vzdělávací portál jako hlavní novinky roku 2021 

Sledujeme trendy, posloucháme zpětnou vazbu od uživatelů… Dle toho pak vyvíjíme nové funkce. Aby Vario šlo s dobou.  

Přístup k těmto novinkám je další výhodou, kterou přináší Maintenance. Protože jen v nejnovější verzi Varia jsou dostupné nové funkčnosti, ať už jsou zpoplatněné či zdarma. 

Největší novinkou za rok 2021 je Vario online, díky kterému se do Varia dostanete přes webový prohlížeč, stačí pouze připojení na internet. 

Druhou velkou novinkou, kterou jsme v roce 2021 představili, je Vzdělávací portál. Sice není spojený s Maintenance, ale pro rozvoj a efektivní práci s Variem je tak užitečný, že stojí za to jej zmínit. Vzdělávací portál nabízí praktické rady, tipy i návody. Vše formou videa. S nimi získáte náskok. 

Jestli vás zajímá, jak videa vypadají, pak v sekci Novinky najdete ukázky zdarma. A pokud byste chtěli vědět konkrétní cenu za Vzdělávací portál pro Vaši firmu, pak v příloze najdete zálohovou fakturu.  

 

Těšíme se na další spolupráci s Vámi a věříme, že budete s Variem i nadále spokojeni  

 

Tým Vario